«Я боюся пройти діагностику»

Страхи мають всі, але не можна дозволяти їм перешкоджати турботі про власне здоров’я. Деякі люди до останнього відкладають обстеження через хвилювання чи віру в міфи.
 
МРТ і КТ-обстеження широко застосовуються в усіх сферах медицини. Якщо покази є, потрібно пройти сканування. Без якісної візуалізації часто неможливо встановити діагноз і, відповідно, призначити ефективне лікування.
 
➡️ Для людей, що мають клаустрофобію, в нашому центрі доступна послуга медикаментозного сну. Крім того, сканування проводиться у томографі, який відкритий з двох сторін, де підтримується комфортне освітлення і постійний потік свіжого повітря.
 
➡️ Чимало пацієнтів бояться опромінення. При МР-обстеженні немає жодного негативного впливу. Рентгенівське випромінювання під час КТ контролюється приладами та лікарем. Кожне обстеження проходить за відповідним протоколом.
 
➡️ На жаль, багато пацієнтів відмовляються від обстеження через боязнь дізнатися про свій діагноз. Це дуже небезпечно, адже патологія прогресує, поки людина вагається. Своєчасно розпочате лікування часто має вирішальне значення у лікуванні.
 
Страхів є багато, а здоров’я — одне. Подбайте про себе та своїх рідних з «Євроклінк» 💜
 
📞 096 293 71 11
📞 095 291 71 11
 
📍 м. Львів, вул. Миколайчука, 9
🌐 euroclinic.com.ua
 

Залиште коментар