НАША МІСІЯ

Медичний центр «Євроклінік» – лідер серед закладів охорони здоров’я, місія якого надавати висококваліфіковані медичні послуги кращих європейських стандартів.

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ?

Наше кредо – потреби пацієнта понад усе. Високоосвічений медичний персонал, сучасне медичне обладнання та європейські протоколи надання медичних послуг забезпечують винятково високі результати діагностики та лікування пацієнтів.

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

Медичний центр “Євроклінік” об’єднав унікальну команду лікарів-спеціалістів з багатим клінічним досвідом та науковим доробком. Команду очолює лікар-рентгенолог вищої категорії зі стажем роботи більше 20 років Комнацька Ірина Мирославівна.

Завдяки тісній співпраці із виробниками медичного обладнання, а також із авторитетними клініками Польщі та інших країн Європейського Союзу наш персонал володіє знаннями, що дозволяє надавати діагностичні та лікувальні послуги на кращому світовому рівні.

ТЕЛЕМЕДИЦИНА

Висока спеціалізація та поступ у радіології, в тому числі у магнітно-резонансній томографії, визначають переваги застосування телерадіологічних технологій та телемедичних консультацій у нашому Медичному центрі.

Звернутися за телефонами:

Залиште повідомлення та очікуйте дзвінка медичного реєстратора

Відправлення форми підтверджує вашу згоду на обробку персональних даних.