Алгоритм дій під час сигналу «повітряної тривоги» в МЦ «Євроклінік»

До уваги пацієнтів та відвідувачів Медичного центру «Євроклінік»!
 
З метою дотримання вимог безпеки, у випадку сигналу «повітряної тривоги» під час перебування пацієнтів й відвідувачів у МЦ «Євроклінік», такі особи разом з персоналом медичного центру повинні спуститися в укриття (за винятком пацієнтів з обмеженою можливістю пересування).
 
У випадку, якщо дослідження було розпочато, працівник медичного центру повинен у максимально можливі строки призупинити обстеження і провести пацієнта та осіб, що його супроводжують, в укриття. Обстеження буде продовжено по завершенню сигналу «повітряної тривоги».
 
Особи які відмовляються чи не мають можливості спуститися в укриття повинні покинути приміщення МЦ «Євроклінік» та забезпечити свою безпеку.
 
Обстеження буде продовжено після відбою «повітряної тривоги» якщо це дозволяють обставини та режим роботи МЦ «Євроклінік».
 
Звертаємо увагу, що через «повітряну тривогу» попередньо узгоджений з пацієнтом час обстеження може зміститись, а саме обстеження – затриматись або перенестись на інший час та дату за погодженням з пацієнтом.
 
Сподіваємось на Ваше розуміння та співпрацю! Слава Україні!
 

Залиште коментар